J. Valančiūnas išplėšė pratęsimą, N. Jokičius – pergalę (VIDEO)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Vakarų konferencijos austsaiderė Naujojo Orleano „Pelicans“ (7/20) su Jonu Valančiūnu rimtai kibo į atlapus serbų žvaigždės Nikolos Jokičiaus traukiamai Denverio „Nuggets“ (12/12) ekipai.

J. Valančiūnas taikliu metimu išplėšė pratęsimą, tačiau per papildomas minutes geriau rungtyniavo svečiai iš Denverio, iškovoję pergalę rezultatu 120:114 (35:33, 29:24, 16:20, 25:28; 15:9).

Lietuvis per 39 minutes tapo geriausiu komandoje – 27 taškai (dvitaškiai 11/19, tritaškiai 1/2, baudų metimai 2/3), 11 atkovotų kamuolių, 3 rezultatyvūs perdavimai, 3 blokai ir tiek pat klaidų.

Tuo metu N. Jokičius rungtyniavo rezultatyviausiai šį sezoną: 37 minutės, 39 taškai (dvitaškiai 17/20, tritaškiai 0/3, baudų metimai 5/9), 11 atkovotų kamuolių, 11 rezultatyvių perdavimų, 1 perimtas ir 6 prarasti kamuoliai.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 39 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Willas Bartonas 20 (6 rez. perd., 3-4/7), Monte Morrisas 11, Aaronas Gordonas ir JaMychalas Greenas (5 atk. kam.) po 10.

„Pelicans“: Jonas Valančiūnas 27 (11 atk. kam.), Herbertas Jonesas 19 (7 atk. kam.), Brandonas Ingramas 16 (8 atk. kam., 5 rez. perd., 4 per. kam., 6 klaidos), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 15, Devonte Grahamas ir Joshas Hartas (8 atk. kam., 8 rez. perd., 6 klaidos) po 12.