D. Sabonio traukiama „Pacers“ prieš čempionus subyrėjo ketvirtame kėlinyje

Indianos „Pacers“ (12/18) ekipa, kurioje Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias, Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate patyrė nesėkmę.

Indianos krepšininkai svečiuose 99:114 (33:33, 20:25, 34:29, 12:27) neatsilaikė prieš čempiono titulą ginantį Milvokio klubą „Bucks“(19/11).

Šeimininkų klube dėl įvairių priežasčių žaisti negalėjo net septyni krepšininkai, tačiau tai nesutrukdė Milvokio ekipai rimtai kautis. Ketvirtame kėlinyje „Bucks“ surengė atkarpą 21:0 (112:92) ir iškovojo devynioliktą pergalę. Prie jos daugiausiai prisidėjo Jrue Holiday‘us, surinkęs 26 taškus ir atlikęs 14 rezultatyvių perdavimų.

D. Sabonis per 35 minutes pelnė 16 taškų (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 0/2, baudų metimai 4/4), atkovojo 14 ir perėmė kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir tiek pat kartų suklydo.

Tai buvo 23 kartas šį sezoną, kai lietuvis surinko du dviženklius statistikos rodiklius. Tiek pat kartų tai padarė ir Jonas Jonas Valančiūnas.

„Pacers“: Domantas Sabonis (14 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Carisas LeVertas po 16, Mylesas Turneris 13 (5 atk. kam., 5 blokai, 3-1/5), Malcolmas Brogdonas 12 (5 atk. kam., 5 rez. perd.).

„Bucks“: Jrue Holiday‘us 26 (14 rez. perd.), Bobby Portisas (9 atk. kam.) ir Patas Connaughtonas (3-4/5) po 20, Jordanas Nwora 15 (6 atk. kam.).