D. Sirvydis vėl primėtė tritaškių, tačiau į finalą galėjęs išvesti šūvis tikslo nepasiekė (VIDEO)

Deividas Sirvydis vėl prapliupo tritaškiais, tačiau jo atstovaujama komanda krito NBA dukterinės G lygos Žiemos turnyro Las Vegase pusfinalyje.

Detroito "Motor City Cruise" po dramatiškos kovos 97:99 (32:26, 14:24, 31:26, 20:23) nusileidusi Oklahomos "Blue" krepšininkams.

Likus 12 sekundžių bei  Detroito ekipai atsiliekant minimaliai rezultatą galėjo persverti buvęs žalgirietis Derrickas Waltonas, tačiau jo dvitaškis tikslo nepasiekė. Varžovai realizavo tik vieną baudos metimą, likus nepilnoms 6 sekundėms lietuvis šovė iš toli, tačiau netaikliai, o jo metimą bandęs pakartoti Cheikas Diallo pratęsimo neišplėšė.

Starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sirvydis per 32 minutes įmetė 17 taškų (5/13 dvit., 1/1 baudos), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, 4 sykius suklydo, gavo bloką ir triskart prasižengė.

Rezultatyviau už vilnietį žaidė tik 27 taškus surinkęs Ch.Diallo (11/15 dvit., 17 atk. kam., 3 bl.), 14 pridėjo D.Waltonas (11 rez. perd., 5 kl.), 11 – Jamorko Pickettas (15 atk. kam., 3 bl.).

Nugalėtojams D.J.Wilsonas (10 atk. kam., 3 bl.) pelnė 20, Scotty Hopsonas – 17, Melvinas Frazieras – 15 taškų.