J. Valančiūnas baudų metimais įtvirtino „Pelicans“ pergalę

Pirmame kėlinyje atsilikusi 23 taškais (14:37) Naujojo Orleano „Pelicans“ (13/22) komanda sugebėjo pasivyti Klivlando „Cavaliers“ (20/14) krepšininkus, o jos pergalę nulėmė taiklūs Jono Valančiūno baudų metimai.

Namie rungtyniavęs „Pelicans“ klubas varžovus nugalėjo 108:104 (20:39, 28:19, 28:25, 32:21).

Prasidėjus paskutinei minutei šeimininkai turėjo minimalią persvarą – 102:101. Tuomet abu baudų metimus pataikė neleistinai sustabdytas J. Valančiūnas, po netaiklaus svečių metimo lietuvis sugriebė kamuolį ir prieš jį vėl buvo prasižengta. 29-erių uteniškis vėl šaltakraujiškai sumetė abi baudas ir įtvirtino tryliktą Naujojo Orleano ekipos pergalę.

J. Valančiūnas per 30 minučių pelnė 15 taškų (dvitaškiai 3/9, tritaškiai 1/2, baudų metimai 6/8), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą ir 4 kartus suklydo.

„Cavaliers“ susitikimą baigė be rezultatyviai rungtyniavusio ispano Ricky Rubio. Šis verždamasis po kontakto su varžovu suklupo, o netrukus aikštlę paliko tik padedamas komandos draugų. Per 37 minutes gynėjas pelnė 27 taškus, sugriebė 13 kamuolių ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Herbertas Jonesas 26 (7 atk. kam.), Devonte Grahamas 18 (3-1/6), Garrettas Temple'as 17 (3-5/6), Jonas Valančiūnas 15 (10 atk. kam., 4 kld.), Gary Clarkas 12 (3-4/10).

„Cavaliers“: Ricky Rubio 27 (2-7/18, 13 atk. kam., 9 rez. perd., 36 naud.), Kevinas Love'as 24 (3-7/12), Evanas Mobley 22 (7 atk. kam.), Lauri Markkanenas 14.