D. Sabonis buvo geriausias ekipoje ir pagal atkovotus kamuolius, ir pagal rezultatyvius perdavimus

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Indianos „Pacers“ (14/21) ekipa su Domantu Saboniu namie 108:116 (27:34, 30:37, 25:19, 26:26) pralaimėjo Šarlotės „Hornets“ (19/17) komandai ir patyrė antrą nesėkmę iš eilės.

Aukštaūgis iš Lietuvos per 37 minutes pelnė 15 taškų (dvitaškiai 2/4, tritaškiai 1/5, baudų metimai 8/14), atkovojo 18 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, du kamuolius perėmė, kartą blokavo metimą ir 6 sykius suklydo.

Arnoldas Kulboka nuo „Hornets“ suolo nepakilo.

Šarlotės ekipą traukė geriausias savo rungtynes sužaidęs Terry Rozieras. Jis per 38 minutes pelnė 35 taškus (tritaškiai 5/9) ir atkovojo 7 kamuolius.

Indianos klubas ir toliau verčiasi be pagrindinio atakų organizatoriaus Malcolmo Brogdono, o COVID-19 iš rikiuotės išvedė Jeremy Lambą ir trenerio asistentą Lloydą Pierce‘ą.

„Hornets“: Terry Rozieras 35 (7 atk. kam., 3-5/9), LaMelo Ballas 21 (12 atk. kam., 9 rez. perd.), Gordonas Haywardas 18, Kelly Oubre 13, Jalenas McDanielsas 12.

„Pacers“: Carisas LeVertas 27 (7 atk. kam., 6 rez. perd., 3-4/12), Domantas Sabonis 15 (18 atk. kam., 7 rez. perd.), Oshae‘us Brissettas ir Mylesas Turneris (5 atk. kam., 4 blokai) po 14, Justinas Holiday‘us 12.