Dviženklis I. Brazdeikio rezultatyvumas – per šeštas iš eilės rungtynes

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate ant bangos išlieka Orlando „Magic“ (21/60) komandai atstovaujantis lietuvis Ignas Brazdeikis.

Orlando klubas svečiuose 101:128 (28:30, 22:40, 32:27, 19:31) neatsilaikė Šarlotės „Hornets“ (41/39) ekipai, kuri savo gretose turi lietuvį Arnoldą Kulboką.

I. Brazdeikis per 31 minutę pelnė 12 taškų (dvitaškiai 3/8, tritaškiai 1/7, baudų metimai 3/4), atkovojo 5 ir perėmė kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą ir kartą suklydo. 10 ir daugiau taškų I. Brazdeikis pelnė jau per šeštas iš eilės rungtynes.

„Hornets“ po ilgesnės pertraukos rungtynėms registravo A. Kulboką, tačiau lietuvis liko vieninteliu komandos žaidėju, kuris nebuvo įleistas į aikštelę.

„Magic“: Chuma Okeke 20 (7 atk. kam., 4 rez. perd., 3-4/11), Moritzas Wagneris 17 (5 atk. kam.), Ignas Brazdeikis (5 atk. kam., 3-1/7), Markelle‘as Fultzas (5 atk. kam., 6 rez. perd.), R. J. Hamptonas (8 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Devinas Cannady (3-4/11) po 12.

„Hornets“: LaMelo Ballas 26 (8 atk. kam., 9 rez. perd., 3-4/10), Terry Rozieras 22 (8 atk. kam.), Kelly Oubre 16 (6 atk. kam.), Montrezlas Harrellas 14 (2-6/6), Milesas Bridgesas 13 (6 atk. kam.).