Permainingas D. Sirvydžio sezonas NBA G lygoje baigėsi ketvirtfinalyje

Deivido Sirvydžio atstovaujamai komandai sezonas Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) dukterinėje G lygoje baigėsi jau pirmajame atkrintamųjų varžybų etape.

Detroito "Motor City Cruise" ketvirtfinalio mače savo arenoje 116:124 (32:28, 37:41, 26:25, 21:30) nusileido Delavero "Blue Coats" krepšininkams.

Dvikovos pabaigoje esant lygiam rezultatui (109:109) svečiai spurtavo 9:2 ir nebepaleido pergalės iš savo rankų.

Nuo atsarginių žaidėjų suolelio pakilęs D.Sirvydis per 5 minutes prametė vienintelį tritaškį, po 2 kartus suklydo ir prasižengė.

Pralaimėjusių gretose išsiskyrė 25 taškus surinkęs Cheikas Diallo (13 atk. kam.), 16 pridėjo Sabenas Lee (8 rez. perd., 7 kl.), po 14 – Luka Garza (7/8 dvit.) ir Justinas Turneris.

Nugalėtojams Jadenas Springeris (11/17 dvit.) pelnė 30, Charlie Brownas (10 atk. kam.) – 28, Mylesas Powellas (5/9 trit.) – 22 taškus.

Debiutinis sezonas G lygoje D.Sirvydžiui klostėsi labai permainingai: ryškius blykstelėjimus keisdavo labai blankūs pasirodymai.

21 metų 203 cm ūgio puolėjas sužaidė 21 rungtynes (7 pradėjo starto penkete), vidutiniškai per 22 minutes rinko 12,5 taško (45 proc. metimų iš žaidimo, 36,2 proc. baudų), atkovojo 3,9 bei perėmė 0,6 kamuolio ir atliko 1,2 rezultatyvaus perdavimo.