S. Curry vedė „Warriors“ į antrą pergalę (Pergales iškovojo „Mavericks“ ir „76ers“)

NBA atkrintamosiose antrą pergalę iškovojo Stepheno Curry vedama San Fransisko „Warriors“. Ji namuose 126:106 (25:26, 32:25, 44:30, 25:25) sutriuškino Denverio „Nuggets“ krepšininkus ir serijoje iki 4 pergalių pirmauja 2-0.

Po traumos vis dar tausojamas Stephenas Curry pradėjo susitikimą tarp atsarginių, tačiau ir 23 minutes aikštėje jam pakako pelnyti 34 taškus.

„Nuggets“ gretose žvaigždė iš Serbijos Nikola Jokičius žaidė tik 28 minutes, buvo išvarytas iš aikštės už pernelyg emocingas reakcijas ir tenkinosi 26 taškais bei 11 atkovotų kamuolių.

„Warriors“: Stephenas Curry 34, Jordanas Poole'as 29 (8 rez. perd.), Klay Thompsonas 21, Andrew Wigginsas 13 (8 atk. kam.).

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (11 atk. kam.), Willas Bartonas (10 atk. kam.), Monte Morrisas ir Nah'Shonas Hylandas po 12.

Iki keturių pergalių žaidžiama serija dabar dviem mačams keliasi į Denverį. Reguliariajam sezone „Nuggets“ prieš „Warriors“ namie laimėjo vieną mačą iš dviejų.

Kitose rungtynėse Dalaso „Mavericks“ namuose iškovojo pirmąją pergalę serijoje, kai įveikė Jutos „Jazz“ – 110:104 (24:24, 24:31, 29:26, 33:23). Serijos rezultatas - 1:1.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 41, Maxi Kleberas 25, Spenceris Dinwiddie 17, Reggie Bullockas 11.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 34, Bojanas Bogdanovičius 25, Jordanas Clarksonas 21, Royce'as O'Neale'as 12 (9 atk. kam.).

***

Tuo metu Filadelfijos „76ers“ iškovojo antrąją pergalę. Ji 112:97 (32:33, 35:19, 28:19, 17:26) pranoko Toronto „Raptors“ krepšininkus. Serijoje „76ers“ pirmauja 2:0.

„76ers“: Joelis Embiidas 31, Tyrese'as Maxey 23 (9 atk. kam., 8 rez. perd.), Tobiasas Harrisas 20 (10 atk. kam.), Jamesas Hardenas 14.

„Raptors“: OG Anunoby 26, Fredas VanVleetas (7 rez. perd.) ir Pascalis Siakamas (10 atk. kam.) po 20, Chrisas Boucheris 17.