J. Valančiūnas ir „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa Vakarų konferencijos ketvirtfinalio serijos trečiose rungtynėse patyrė pralaimėjimą. Ji namuose 111:114 (29:28, 19:31, 31:22, 32:33) turėjo pripažinti Fynikso „Suns“ pranašumą ir yra vėl priversti vytis varžovus – serijoje iki keturių pergalių atsilieka 1:2.

Jonas Valančiūnas per 26 minutes pelnė 6 (1/5 dvit., 4/4 baud. met.) taškus, atkovojo 11 kamuolių, atliko vieną rezultatyvų perdavimą, perėmė vieną kamuolį, blokavo vieną metimą, 4 kartus suklydo ir tris kartus prasižengė.

Verta paminėti, kad pergalę Fynikso ekipa sugebėjo pasiekti ir be traumuoto Devino Bookerio.

„Pelicans“ komandoje išsiskyrė Brandonas Ingramas, kuris per 36 minutes pelnė 34 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

„Suns“ komandoje sėkmingai rungtyniavo Chrisas Paulas, kuris iš viso surinko 28 taškus bei atliko 14 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 34 (7 atk. kam.), C. J. McCollumas 30 (7 rez. perd.), Herbertas Jonesas ir Devonte Grahamas po 12, Jose Alvarado 9.

„Suns“: Chrisas Paulas (14 rez. perd.) ir DeAndre Aytonas (17 atk. kam.) po 28, Mikalas Bridgesas 17, Javale McGee 15, Jae Crowderis 10.