„Bucks“ krepšininkai išvykoje susitvarkė su „Celtics“

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Rytų konferencijos pusfinalio pirmosiose rungtynėse Milvokio „Bucks“ svečiuose 101:89 (27:24, 29:22, 22:24, 23:19) ant menčių paguldė Bostono „Celtics“ krepšininkus.

Serijoje iki 4 pergalių „Bucks“ pirmauja rezultatu 1:0. Kitos šios serijos rungtynės ir vėl bus žaidžiamos Bostone.

Milvokio krepšininkai svarią persvarą susikūrė jau pirmoje rungtynių pusėje ir nors trečiajame kėlinyje Bostono ekipa priartėjo prie varžovų, tačiau Milvokio klubas nebepaleido mačo kontrolės ir iškovojo pergalę.

Verta paminėti, kad rungtynėse traumas patyrė du „Celtics“ žaidėjai - susižeidė Marcusas Smartas ir Robertas Williamsas.

„Bucks“ ekipą į pergalę vedė Giannis Antetokounmpo ir Jrue Holiday`us.

Trigubą dublį surinkęs G. Antetokounmpo per 37 minutes pelnė 24 taškus, atkovojo 13 kamuolių ir atliko 12 rezultatyvių perdavimų.

Pralaimėjusiems Jaysonas Tatumas surinko 21 tašką.

„Bucks“: Jrue Holiday 25, Giannis Antetokounmpo 24, Bobby Portis 15, Graysonas Allenas 11.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 21, Jaylenas Brownas ir Alas Horfordas po 12, Marcusas Smartas ir Derrickas White’as po 10.