NBA draugiškos rungtynės: pergales iškovojo D. Sabonio ir J. Valančiūno ekipos (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ NBA prieš sezoninėse rungtynėse 126:94 (31:19, 39:34, 28:24, 28:17) namuose sutriuškino „Portland Trail Blazers“ ekipą, rašo INFOKrepsinis.lt

Lietuvis rungtynes pradėjo starto penkete ir per 23 minutes praleistas ant parketo pelnė 13 taškų, atkovojo 7 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Rungtynių metu D. Sabonis pasižymėjo įspūdingu dėjimu per du varžovus.

„Kings“: Keeganas Murray’us 16, De’Aaronas Foxas ir Terence’as Davisas po 14, Domantas Sabonis 13 (7 atk. kam., 4 rez. perd.), Harrisonas Barnesas (5 atk. kam.) ir Kevinas Huerteris po 11, Malikas Monkas ir Trey’us Lylesas po 10.

„Trail Blazers“: Jerami Grantas 17, Anfernee Simonsas 16, Jusufas Nurkičius 14 (9 atk. kam., 5 kld.), Shaedonas Sharpe’as ir Damianas Lillardas (6 rez. perd.) po 8.

Tuo metu Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa 111:97 (28:24, 22:20, 37:22, 24:31) pranoko San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

JV per 23 minutes pelnė 14 taškų (2/4 dvit., 2/5 trit., 4/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko du rezultatyvius perdavimus, dukart prasižengė ir 3 kartus suklydo.

Tuo metu Zionas Williamsonas per 24 minutes pelnė 8 taškus.

„Pelicans“: Trey Murphy 27 (8 atk. kam.), Naji Marshallas 15, Jonas Valančiūnas 14, Devonte Grahamas ir Willy Hernangomezas (11 atk. kam.) po 11.

„Spurs“: Dougas McDermottas 14, Joshas Richardsonas 12, Gorgui Diengas 10 (9 atk. kam.).