Naujasis „Celtics“ įžaidėjas: Rytai šiuo metu neabejotinai pajėgesni už Vakarus

Naujasis Bostono "Celtics" atakų organizatorius Malcolmas Brogdonas pareiškė, kad NBA lygoje šiuo metu Rytų konferencija neabejotinai pajėgesnė už Vakarų.

"Rytai šiuo metu pajėgesni už Vakarus. Prieš keletą metų kalbėjome, kad Vakarai neabejotinai stipresni, tačiau šiuo metu neabejotinai pajėgesni Rytai.

Mes pasiėmėme talentingiausius jų žaidėjus, ir dabar jie išsibarstę po visą rytinę pakrantę.Prieš 3-4 metus visi laikė "Cavaliers" loterijos komanda, o dabar ji patenka į Top 6.

Dabar geriausioms komandoms, tokioms kaip "Bucks", "Celtics", "76ers" bus iš tiesų sunkiau. Laukia arši kova. Tačiau manau, kad klubai, kurie sugebės pratęsti ilgiausias pergalių serijas ir turėti minimalias nesėkmių serijas, galiausiai atsidurs viršūnėje", – teigia M.Brogdonas.

Praėjusiame NBA lygos sezone 29-erių 196 cm ūgio gynėjas, vilkėdamas Indianos "Pacers" marškinėlius, vidutiniškai per 34 minutes rinko 19,1 taško (31,2 proc. trit.), atkovojo 5,1 kamuolio ir atliko 5,9 rezultatyvaus perdavimo.