„Clippers“ įveikė „Lakers“, o „Bucks“ pranoko „76ers“ (VIDEO)

Pirmą pergalę NBA lygoje iškovojo Los Andželo „Clippers“ ekipa. Ji vietiniame derbyje 103:97 (35:23, 21:33, 29:21, 18:20) palaužė Los Andželo „Lakers“ krepšininkus.

Pastariesiems tai buvo jau antroji nesėkmė.

„Clippers“ ekipa prieš „Lakers“ iškovojo jau 8-ąją pergalę iš eilės tarpusavio susitikimuose.

„Clippers“ gretose į aikštę sugrįžo Kawhi Leonardas, kuris gydėsi kelio traumą. Krepšininkas per 21 minutę pelnė 14 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus suklydo.

Russellas Westbrookas „Lakers“ gretose prametė visus 11 savo metimų ir liko su 2 taškais, pelnytais baudomis.

„Lakers“: Lonnie Walkeris 26, Anthony Davisas 25 (8 atk. kam.), LeBronas Jamesas 20 (10 atk. kam., 6 rez. perd.), Juanas Toscano-Andersonas 8.

„Clippers“: Paulas George’as ir Johnas Wallas po 15, Kawhi Leonardas, Marcusas Morrisas ir Ivica Zubacas (17 atk. kam.) po 14.

Sėkmingai NBA sezoną pradėjo Milvokio „Bucks“. Ji išvykoje 90:88 (30:24, 17:21, 26:18, 17:25) įveikė Filadelfijos „76ers“ komandą.

„76ers“ patyrė antrąją nesėkmę iš eilės, o komandos sirgaliai trečiajame kėlinyje jau net švilpė saviems.

Nugalėtojams dvigubą dublį surinko Giannis Antetokounmpo. Graikijos rinktinės lyderio sąskaitoje 21 taškas ir 13 atkovotų kamuolių.

„76ers“: Jamesas Hardenas 31 (8 atk.kam., 9 rez.perd.), Joelis Embiidas (12 atk.kam.) ir Tyrese'as Maxey po 15.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 21 (13 atk.kam., 8 rez.perd.), Brookas Lopezas 17, Graysonas Allenas 12, Bobby Portisas 8.