J. Valančiūno ekipa palaužė L. Dončičiaus vedamą „Mavericks“ (VIDEO)

NBA čempionate trečią pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji namuose 113:111 (40:31, 26:33, 21:25, 26:22) įveikta Dalaso „Mavericks“ krepšininkus.

Lietuvis per 22 minutes pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Pelicans“ vertėsi be ekipos lyderių Brandono Ingramo ir Ziono Williamsono.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė be klaidų krepšį atakavęs Trey'us Murphy, kuris per 36 minutes pelnė 22 taškus.

Tuo metu Luka Dončičius pralaimėjusiems pelnė 37 taškus. Slovėnas pridėjo 11 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvius perdavimus, tačiau pataikė tik 2 tritaškius iš 13-os.

„Pelicans“: Trey'us Murphy 22, Naji Marshallas 15, Devonte Grahamas ir CJ McCollumas po 14, Jonas Valančiūnas ir Jose Alvarado po 13.

„Mavericks“: Luka Dončičius 37, Spenceris Dinwiddie 24, Christianas Woodas 23.

Kitas rungtynes Dalaso klubas žais ketvirtadienį vakare Brukline, „Pelicans“ penktadienį vakare svečiuosis Finikse.