D. Sabonis ir „Kings“ pasiekė pirmą sezono pergalę (VIDEO)

Pirmą pergalę NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Ji namuose 119:113 (32:23, 39:26, 19:33, 29:31) įveikė Majamio „Heat“ krepšininkus.

D. Sabonis per 23 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą, 2 kartus suklydo, tačiau 6 kartus prasižengė ir turėjo užbaigti savo pasirodymą likus 5 su puse minutės iki rungtynių pabaigos.

Rezultatyviausias „Kings“ ekipoje buvo Kevinas Huerteris, kuris pelnė 27 taškus.

Majamio komandos nuo pralaimėjimo neišgelbėjo Tylerio Herro 34 taškai.

„Kings“: Kevinas Huerteris 27 (7 rez. perd.), Keeganas Murray 22, Domantas Sabonis 18 (7 atk. kam.), De'Aaronas Foxas 17 (13 atk. kam.), Harrisonas Barnesas 11 (6 rez. perd.), Trey Lylesas 10.

„Heat“: Tyleris Herro 34, Bamas Adebayo 23 (6 atk. kam.), Kyle'as Lowry 15, Jimmy Butleris 13 (7 atk. kam., 6 rez. perd.), Maxas Strusas 11, Calebas Martinas 9.