D. Sabonis sužaidė rezultatyviausią sezono mačą, o „Kings“ po pratęsimo iškovojo pergalę

Domantas Sabonis sužaidė rezultatyviausias rungtynes sezone, o jo atstovaujama Sakramento „Kings“ (3/5) iškovojo pergalę. Jie svečiuose po pratęsimo 126:123 (25:33, 22:32, 36:12, 23:29, 20:17) nugalėjo Orlando „Magic“ (2/8) krepšininkus.

Pergalę Sakramento ekipai lėmė taiklus DeAarono Fox'o metimas su sirena.

D. Sabonis nugalėtojams per 38 minutes pelnė 25 taškus, atkovojo 11 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, padarė dvi klaidas ir prasižengė keturis kartus.

Tai buvo rezultatyviausios mūsiškio rungtynės šį sezoną. Šį sezoną daugiausiai taškų lietuvis buvo pelnęs 22 prieš Majamio „Heat“.

„Kings“: De'Aaronas Fox'as 37, D. Sabonis (11 atk.kam.) 25, Trey'us Lyle'as ir Malikas Monkas po 15.

„Magic“: Paolo Banchero (16 atk.kam.) 33, Franzas Wagneris 31, Bolas Bolas (7 akt.kam.) 23, Wendellas Carteris (9 atk.kam.) 17.

Kitas rungtynes „Kings“ žais lapkričio 8 prieš San Fransisko „Warriors“.