J. Valančiūnas surinko dvigubą dublį, bet „Pelicans“ patyrė pralaimėjimą

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa patyrė pralaimėjimą. Ji svečiuose 121:124 (28:29, 24:31, 33:28, 24:21, 12:15) po pratęsimo nusileido Atlantos „Hawks“ krepšininkams.

J. Valančiūnas per 26 minutes pelnė 13 taškų (5/12 dvit., 3/4 baud. met.), atkovojo 17 kamuolių ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Uteniškis pakartojo savo šio sezono atkovotų kamuolių rekordą. Tiek pat kamuolių jis buvo nugriebęs mače su Šarlotės „Hornets“.

Pralaimėjusiems Zionas Williamsonas ir C.J. McCollumas surinko po 29 taškus.

„Hawks“ ekipai Trae Youngas per 42 minutes surinko 34 taškus ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas ir CJ McCollumas po 29, Herbertas Jonesas 19, Brandonas Ingramas 16, Jonas Valančiūnas 13.

„Hawks“: Trae Youngas 34, Dejounte Murray`us 22, Clintas Capela 21, DeAndre Hunteris 15, Jalenas Johnsonas 11.