D. Sirvydis kaip reikiant iššovė NBA G lygoje

Antrasis Deivido Sirvydžio pasirodymas naujojoje komandoje buvo kur kas sėkmingesnis bei vainikuotas dar viena pergale Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) G lygoje.

Fort Veino "Mad Ants" (2-0)  namie po pratęsimo 130:123 (25:34, 36:26, 36:37, 26:26, 7:0) palaužė Grand Rapidso "Gold' (0-2) ekipą.

Šįkart starto penkete rungtynes pradėjęs D.Sirvydis per 38 minutes surinko 28 taškus (4/6 dvit., 5/9 trit., 4/4 baudų), atkovojo 4 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

Rezultatyviau už lietuvį žaidė tik pratęsimą tolimu metimu išplėšęs Gabe'as Yorkas, kurio sąskaitoje – 30 taškų (2/8 trit.), 5 atkovoti bei 4 perimti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai.

21 tašką pridėjo Justinas Andersonas (3/4 trit., 6 atk. kam., 13 rez. perd.), 19 – Kendalllas Brownas (6 atk. kam.0.

Svečiams Jaredas Butleris (7/12 trit., 10 atk. kam., 5 rez. perd., 7 kl.) pelnė 30, Peytonas Watsonas (9 atk. kam., 4 bl.) – 27, Jackas White'as (12 atk. kam., 2 bl.) – 12 taškų.