D. Sabonis žaidė galingai, bet „Kings“ patyrė pralaimėjimą (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa patyrė pralaimėjimą. Ji svečiuose 106:115 krito prieš Atlantos „Hawks“ ir taip nutraukė savo pergalių seriją.

Tai buvo pirmoji „Kings“ nesėkmė po septynių pergalių iš eilės. Vakarų konferencijoje Sakramento ekipa užima šeštąją vietą.

D. Sabonis per 34 minutes pasižymėjo 15 taškų (6/10 dvit., 0/1 trit., 3/4 baudų), 13 atkovotų ir 1 perimtu kamuoliu, 7 rezultatyviais perdavimais, 3 klaidomis ir 1 pražanga.

Lietuvis šiose rungtynėse perkopė 4000 atkovotų kamuolių ribą NBA lygoje.

Nugalėtojų gretose sėkmingai rungtyniavo Trae Youngas, kuris per 34 minutes įmetė 35 taškus, atliko 7 rezultatyvius perdavimus ir atkovojo 1 kamuolį.

„Kings“ ekipai Malikas Monkas per 26 minutes surinko 27 taškus ir 4 rezultatyvius perdavimus.

„Hawks“: Trae Youngas 35, Dejounte Murray 15, De'Andre Hunteris 13, AJ Griffinas 12.

„Kings“: Malikas Monkas 27, De'Aaronas Foxas 18, Domantas Sabonis 15 (13 atk.kam., 7 rez.perd.), Kevinas Juerteris 13.

Kitas rungtynes „Kings“ žais penktadienį Bostone su vietos „Celtics“.