J. Valančiūnas atsidūrė apsistumdymo epicentre, o D. Sabonis vedė „Kings“ į pergalę

Praėjusią naktį pergales NBA lygoje iškovojo abu lietuviški klubai.

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa namuose 128:117 (26:27, 29:25, 40:30, 33:35) palaužė Finikso „Suns“ krepšininkų pranašumą.

Lietuvis per 28 minutes pelnė 12 taškų (4/13 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud. met.) ir atkovojo 10 kamuolių. Lietuvis šį kartą sunkiai atakavo iš žaidimo ir prametė visus tris tritaškius.

Tuo metu tiksint paskutinėms rungtynių sekundėms Finikso „Suns“ nusprendė nesiginti, bet Zionas Williamsonas atliko įspūdingą dėjimą apsisukus 360 laipsnių.

Tai itin papiktino „Suns“ narius, kurie apsistumdė su „Pelicans“ krepšininkais.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 35, Jose Alvarado 20, C.J. McCollumas 18, Larry Nance`as 17, Naji Marshallas 14, Jonas Valančiūnas 12.

„Suns“: DeAndre Aytonas 25, Chrisas Paulas 24, Torrey Craigas ir Devinas Bookeris po 14, Landry Shametas 12.

Tuo metu Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ svečiuose 106:95 (31:20, 18:29, 30:31, 27:15) įveikė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkus.

Lietuvis per 37 minutes pelnė 18 taškų (5/11 dvit., 0/1 trit., 8/14 baud. met.), atkovojo 18 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus perėmė kamuolį ir 2 sykius blokavo varžovo metimą.

Už tokį pasirodymą lietuvis sulaukė įvertinimo rūbinėje, kur jam atiteko geriausiai besiginančio žaidėjo titulas.

„Kings“: Harrisonas Barnesas 20, Kevinas Huerteris 19, Domantas Sabonis (18 atk. kam., 6 rez. perd.) ir Keeganas Murray – po 18.

„Cavaliers“: Carisas LeVertas 22, Dariusas Garlandas 19, Cedi Osmanas 17, Evanas Mobley 16.