J. Valančiūnas su „Pelicans“ krito prieš „Jazz“ (VIDEO)

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji išvykoje po pratęsimo 129:132 (25:27, 37:31, 33:33, 28:32, 6:9) nusileido Jutos „Jazz“ krepšininkams.

„Pelicans“ po 7 iš eilės pergalių serijos pralaimėjo antrąsias iš eilės rungtynes – abi prieš „Jazz“ ekipą. Antradienį vykusioje dvikovoje tarp šių komandų „Jazz“ triumfavo 121:100.

JV per 26 minutes pelnė 6 taškus (3/6 dvit.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 1 metimą, kartą suklydo ir triskart prasižengė.

J. Valančiūnas sužaidė vienas prasčiausių rungtynių šį sezoną. Mažiau taškų šį sezoną jis pelnė tik dvejose rungtynėse su Memfio „Grizzlies“ lapkričio mėnesį. Per jas lietuvis atitinkamai pelnė 2 ir 4 taškus.

„Jazz“: Jordanas Clarksonas 39 (8 atk. kam.), Lauri Markkanenas 31, Malikas Beasley 17, Kelly Olynykas 14 (7 atk. kam.), Walkeris Kessleris 11 (8 atk. kam.), Nickeilas Alexanderis-Walkeris 7.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 31 (8 atk. kam., 8 rez. perd.), C.J. McCollumas 28 (6 atk. kam.), Naji Marshallas ir Larry Nance'as (9 atk. kam.) po 13, Herbertas Jonesas ir Trey Murphy po 12, Devonte Grahamas 8.