D. Sabonis surinko trigubą dublį, bet patyrė traumą (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa NBA lygoje patyrė pralaimėjimą. Ji namuose 111:125 (27:28, 23:40, 33:34, 28:23) nusileido Vašingtono  „Wizards“ (13-21) krepšininkams.

Dar vienas fantastiškas rungtynes sužaidė D. Sabonis, kuris užfiksavo trigubą dublį.

Lietuvis per 34 minutes pelnė 20 (5/12 dvit., 0/2 trit., 10/10 baud. met.) taškų, atkovojo 15 kamuolių, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, kartą suklydo ir du kartus prasižengė.

Tai buvo 21-asis D. Sabonio trigubas dublis per visą karjerą.

Visgi šį lietuvio pasiekimą aptemdė trauma. Likus trims minutėms iki rungtynių pabaigos D. Sabonis paliko aikštę susiėmęs už dešinės rankos.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 26 (7 atk. kam.), Domantas Sabonis 20 (15 atk. kam., 10 rez. perd.), Malikas Monkas 16, Kevinas Huerteris ir Trey Lylesas po 14, Harrisonas Barnesas 11.

„Wizards“: Kyle'as Kuzma 32 (9 atk. kam.), Bradley Bealas 24, Rui Hachimura 21, Monte Morrisas 16, Corey Kispertas 9.