J. Valančiūnas įsivėlė į konfliktą ir buvo nubaustas (Surinko dvigubą dublį)

NBA pergalę iškovojo Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji namuose 119:118 palaužė Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 12 taškų (4/9 dvit., 0/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 11 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo varžovo metimą, kartą suklydo ir 3 kartus prasižengė.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje lietuvis įsivėlė į konfliktą su Austinu Riversu. Arbitras technines pražangas išrašė Valančiūnui, Riversui ir Naji Marshallui.

Zionas Williamsonas per 34 minutes suvertė 43 taškus (13/20 dvit., 1/1 trit., 14/19 baudų), atkovojo 3 kamuolius ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 43, Trey Muprhy 21, CJ McCollumas 20, Naji Marshallas ir Jonas Valančiūnas po 12.

„Timberwolves“: Dangelo Russellas ir Anthony Edwardsas po 27, Jadenas McDanielsas 19, Jaylenas Nowellas 14, Nazas Reidas 13.