NBA: K. Duranto trauma Majamyje ir J. Clarksono smūgis varžovui į galvą (VIDEO)

NBA pergalę iškovojo Bruklino „Nets“ ekipa, kuri svečiuose 102:101 palaužė Majamio „Heat“, tačiau neteko traumą patyrusio Kevino Duranto.

Trečio kėlinio pabaigoje J. Butleris užvirto ant K. Duranto kelio ir šio rungtynės buvo baigtos.

Pirmadienį jam bus atliktas magnetinio rezonanso tyrimas.

„Dešinysis kelis, rytoj bus atliekami tyrimai, tikiuosi, kad tada žinosiu daugiau“, – po mačo sakė „Nets“ treneris Jacque Vaughnas.

K. Durantas į „Heat“ krepšį įmetė 17 taškų, atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 4 kartus suklydo.

Kitame mače pergalę iškovojo Memfio „Grizzlies“, kuri namie 123:118  pranoko Jutos „Jazz“ krepšininkus.

Mačas buvo itin emocingas. Trečio kėlinio pabaigoje Jordanas Clarksonas smūgiavo per galvą krepšio link besiveržusiam Desmondui Bane’ui, o tai sukėlė apsistumdymą.

Tiesa, į rimtesnį konfliktą tai neperaugo.

Teisėjai J. Clarksoną pašalino iš mačo. Iki išvarymo jis pelnė 17 taškų.