J. Valančiūnas žaidė solidžiai, tačiau „Pelicans“ pralaimėjo (D. Sabonis žaidė blankiai)

Šeštą pralaimėjimą iš eilės NBA lygoje patyrė Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa. Ji namuose 102:111 (34:26, 18:20, 21:39, 29:26) nusileido Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams.

Lietuvis per 29 minutes pelnė 15 taškų (6/7 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 12 kamuolių, blokavo varžovų metimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius pažeidė taisykles.

Naujojo Orleano komandai padėti dėl traumos vis dar negali Zionas Williamsonas.

„Pelicans“: CJ McCollumas 25, Jonas Valančiūnas 15 (12 atk.kam.), Brandonas Ingramas 13.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 37, D'Angelo Russellas 19, Rudy Gobertas 17 (12 atk.kam.).

***

Pralaimėjo ir Sakramento „Kings“ su Domantu Saboniu. Ji namie 95:113 (23:24, 27:34, 17:26, 28:29) nusileido Toronto „Raptors“ krepšininkams.

D.  Sabonis per 35 minutes pelnė 9 taškus (3/8 dvit., 1/1 trit.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, 3 sykius prasižengė ir net 9 kartus prarado kamuolį.

9 prarasti kamuoliai yra D. Sabonio tiek sezono, tiek karjeros antirekordas.

„Kings“: Kevinas Huerteris 21, De'Aaronas Foxas ir Keeganas Murray po 16, Harrisonas Barnesas 10, Domantas Sabonis 9, Malikas Monkas 7.

„Raptors“: Pascalis Siakamas 26 (11 atk.kam.), Precious Achiuwa 19, Fredas VanVleetas 17, Gary Trentas ir Chrisas Boucher po 16.