J. Valančiūnas buvo išvarytas iš aikštelės, o „Pelicans“ pralaimėjo septintą kartą iš eilės

Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano komanda neranda kelio į pergales NBA lygoje. Šįkart ji namuose 103:113 (30:32, 20:27, 24:29, 29:25) nusileido Vašingtono „Wizards“ krepšininkams.

J. Valančiūnas per 9 minutes taškų nepelnė (0/1 dvit., 0/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, dukart suklydo ir triskart prasižengė.

Tiesa, JV antrajame kėlinyje už smūgį alkūne buvo išvarytas iš aikštės. Jis sukdamasis link krepšinio puolime alkūne į veidą pataikė Taj Gibsonui.

Lietuvis teisėjų sprendimą po peržiūros jis pasitiko juokdamasis ir buvo palydėtas į rūbinę.

„Pelicans“ Vakarų konferencijoje nukrito į penktą vietą, o kitas rungtynes žais išvykoje su Milvokio „Bucks“.

„Pelicans“: C.J. McCollumas 24, Brandonas Ingramas 22 (6 atk. kam.), Trey Murphy 10, Devonte Grahamas ir Jose Alvarado po 9.

„Wizards“: Danielis Gaffordas 21 (12 atk. kam.), Bradley Bealas 16, Deni Avdija 15 (9 atk. kam.), Corey Kispertas ir Kendrickas Nunnas po 12, Monte Morrisas ir Kyle'as Kuzma (9 atk. kam.) po 10.