D. Schroderis: jau laikas bausti teisėjus už klaidas

Los Andželo "Lakers" atakų organizatorius Dennisas Schroderis griežtai pasisakė prieš teisėjų darbą vykusiame NBA lygos mače, kuriame Kalifornijos klubas po pratęsimo 121:125 nusileido Bostono "Celtics".

Vokiečiui nepatiko arbitrų jam skirta techninė pražanga po to, pažeidęs taisykles sureagavo emocionaliai ir atsigulė ant parketo.

Taip pat jis pridėjo prie savo komentaro nuotrauką, kurioje teisėjai neužfiksavo Jaysono Tatumo pražangos prieš LeBroną Jamesą paskutinėmis ketvirtojo kėlinio sekundėmis, o be šios klaidos pratęsimo galėjo ir nebūti.

"Jau laikas bausti teisėjus už klaidas. Be to, jie skiria technines pražangas žaidėjams, kurie sureaguoja į savo pačių klaidas.

Reikia naudoti vaizdo peržiūras, kad pažeidimai būtų fiksuojami tiksliai, ypač tokiose situacijose kaip akivaizdi pražanga prieš LeBroną pabaigoje.

Tai reikia užbaigti. Siekiant tikslo mums svarbi kiekviena pergalė. Apmaudu, kai pralaimimos 3-5 rungtynės dėl teisėjų veiksmų", – parašė D.Schroderis.