D. Sabonis žaidė galingai, o „Kings“ iškovojo pergalę (VIDEO)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa nutraukė dviejų iš eilės pralaimėjimų seriją. Ji išvykoje per pratęsimą 118:111 (24:17, 27:36, 27:28, 25:22, 15:8) nugalėjo Minesotos „Timberwolves“ krepšininkus.

Šios komandos tarpusavyje žaidė jau šeštadienį, o tada pergalę iškovojo „Timberwolves“ - 117:110.

D. Sabonis per 36 minutes pelnė 17 taškų (7/10 dvit., 3/4 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus bei 6 kartus prasižengė.

„Kings“ ekipoje rezultatyviausias buvo De'Aaronas Foxas, surinkęs 32 taškus, o „Timberwolves“ gretose nesustabdomas buvo Anthony Edwards su 33 taškais.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 32, Malikas Monkas 19, Domantas Sabonis 17 (13 atk.kam.), Keeganas Murray 13.

„Timberwolves“: Anthony Edwardsas 33, Rudy Gobertas 19 (14 atk.kam.), Jaylenas Nowellas 14, Jadenas McDanielsas 11.