D. Sabonio klubas atsidūrė per žingsnį nuo iškritimo (Kiti rezultatai)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa trečią kartą iš eilės nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ komandai. Šįkart jie pralaimėjo namuose 116:123 (36:33, 20:27, 34:39, 26:24).

„Kings“ Vakarų konferencijos serijoje jau atsilieka 2-3.

Šeštosios serijos rungtynės naktį iš penktadienio į šeštadienį vyks San Fransiske.

Lietuvis per 36 minutes pelnė 21 tašką (9/14 dvit., 0/1 trit., 3/4 baud. met.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 3 kamuolius, blokavo varžovo metimą ir surinko 5 asmenines pražangas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė Stephenas Curry, kuris pelnė 31 tašką.

Šiose rungtynėse S. Curry visų laikų rezultatyviausių žaidėjų atkrintamosiose varžybose sąraše pralenkė legendinį Magicą Johnsoną. Snaiperio sąskaitoje 3727 taškai.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 24 (7 atk. kam., 9 rez. perd.), Domantas Sabonis (10 atk. kam.) ir Malikas Monkas po 21, Harrisonas Barnesas 13, Keeganas Murray (6 atk. kam.) ir Davionas Mitchellas po 10.

„Warriors“: Stephenas Curry 31 (8 rez. perd.), Klay Thompsonas 25, Draymondas Greenas 21 (7 rez. perd.), Andrew Wigginsas 20, Jordanas Poole'as 10 (6 rez. perd.).

Šios poros laimėtojai konferencijos pusfinalyje susigrums arba su Memfio „Grizzlies“, arba su Los Andželo „Lakers“.

***

Kitame mače Majamio „Heat“ svečiuose per pratęsimą 128:126 eliminavo Milvokio „Bucks“ ir pateko į konferencijos pusfinalį.

Tuo metu Niujorko „Knicks“ išvykoje 106:95 nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ bei pateko į Rytų konferencijos pusfinalį.

Iškritimo išvengė Memfio „Grizzlies“, kuris namuose 116:99 įveikė Los Andželo „Lakers“, bet serijoje vis dar atsilieka 2-3.