Fantastiškas S. Curry užbaigė D. Sabonio sezoną

NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose rungtynėse Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa namuose 100:120 (31:30, 27:26, 23:35, 19:29) nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ komandai.

Seriją Sakramento krepšininkai pralaimėjo 3:4.

„Kings“ atkrintamosiose žaidė pirmą kartą nuo 2006 m.

Vakarų konferencijos pusfinalyje San Fransisko „Warriors“ susikaus su Los Andželo „Lakers“ krepšininkais.

D. Sabonio sąskaitoje per 37 minutes buvo 22 taškai (10/15 dvit., 0/1 trit., 2/6 baud.), 8 atkovoti kamuoliai, 7 rezultatyvūs perdavimai, 2 blokai ir klaida.

Į pergalę „Warriors“ vedė geriausias karjeros rungtynes atkrintamosiose sužaidęs Stephenas Curry. Jis per 38 minutes pelnė net 50 taškų (13/20 dvit., 7/18 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius ir atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

„Kings“: Domantas Sabonis 22 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), De'Aaronas Foxas 16 (6 rez. perd.), Terence'as Davisas ir Malikas Monkas (9 atk. kam.) po 14, Keeganas Murray 10 (7 atk. kam.).

„Warriors“: Stephenas Curry 50 (8 atk. kam., 6 rez. perd.), Andrew Wigginsas 17 (7 atk. kam.), Klay Thompsonas 16, Kevonas Looney 11 (21 atk. kam.), Draymondas Greenas 8 (6 atk. kam., 8 rez. perd.).