„Kings“ vadovas apie D. Sabonį: „Padarysime viską, kad jis liktų čia“

Puikiai šį sezoną „Kings“ komandoje rungtyniavęs Domantas Sabonis gali ilgam likti Sakramente.

Tai atskleidė geriausiu 2022-2023 metų sezono klubo vadovu išrinktas Sakramento „Kings“ generalinis direktorius Monte McNairas.

Pasak jo, vienu iš pagrindinių vasaros darbų laiko kontrakto pratęsimą su Domantu Saboniu.

„Sabonis žaidė NBA „Visų žvaigždžių“ rungtynėse, galbūt pateks į vieną iš simbolinių penketų. Jis yra didžiulė mūsų komandos ir darysime viską, kad jis liktų čia ir kad burtume sudėtį aplink jį“, – pareiškė M. McNairas.

Dabartinis lietuvio kontraktas galioja iki kito sezono pabaigos, tačiau prieš sezoną lietuvis gali pasirašyti jo pratęsimą.

Spejama, jog D. Sabonis su „Kings“ pasirašys ketverių metų, 121 mln. JAV dolerių vertės kontraktą.

Primename, kad „Kings“ NBA Vakarų konferencijos ketvirtfinalio lemiamose rungtynėse 100:120 nusileido San Fransisko „Golden State Warriors“ komandai ir serijoje iki keturių pergalių pralaimėjo 3-4.

D. Sabonis šį sezoną NBA lygoje rinko po 18,9 taško, 12,2 atkovotų kamuolių ir 7 rezultatyvių perdavimų statistiką.