Konferencijų pusfinaliai: „Suns“ įveikė „Nuggets“, o „76ers“ pranoko „Celtics“

NBA Vakarų konferencijos pusfinalyje dar vieną pergalę iškovojo Finikso „Suns“ ekipa. Ji namuose 129:124 (32:34, 31:27, 35:31, 31:32) įveikė Nikola Jokičiaus vedamus Denverio „Nuggets“.

Vakarų konferencijos pusfinalio serijoje „Suns“ atstatė lygybę – 2-2. Kitas mačas bus žaidžiamas Denveryje.

Pralaimėjusiems N. Jokičius pelnė 53 taškus ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų.

Nugalėtojams Devinas Bookeris ir Kevinas Durantas pelnė po 36 taškus.

„Suns“: Devinas Bookeris (6 atk. kam., 12 rez. perd.) ir Kevinas Durantas (11 atk. kam., 6 rez. perd.) – po 36, Landry Shametas 19.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 53 (11 rez. perd.), Jamalis Murray 28, Michaelas Porteris (10 atk. kam.) ir Aaronas Gordonas po 11.

Rytų konferencijos pusfinalyje Filadelfijos „76ers“ komanda namuose po pratęsimo 116:115 (27:19, 32:31, 33:33, 15:24, 9:8) palaužė Bostono „Celtics“ krepšininkus ir išlygino serijos rezultatą – 2-2.

Kitos serijos rungtynės laukia Bostone.

Rungtynių herojumi tapo Jamesas Hardenas. Gynėjo dvitaškis ketvirtajame kėlinyje Filadelfijos ekipai padėjo išplėšti pratęsimą, bet ir tritaškis jo pabaigoje leido įsirašyti itin svarbią pergalę.

„76ers“: Jamesas Hardenas 42 (9 rez. perd., 8 atk. kam.), Joelis Embiidas 34 (13 atk. kam.), Tyrese‘as Maxey 14, Tobiasas Harrisas ir Georgesas Niangas po 9.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 24 (18 atk. kam.), Jaylenas Brownas 23, Marcusas Smartas 21 (7 rez. perd.), Malcolmas Brogdonas 19, Derrickas White‘as 12.