J. Valančiūnas paaiškino, kodėl nusprendė investuoti į „Wolves“ (Aiškėja, kiek investavo)

J. Valančiūnas paaiškino, kodėl nusprendė investuoti į „Wolves“ (Aiškėja, kiek investavo)

FIBA ir BcWolves nuotr.

Kaip jau rašėme, Vilniaus „Wolves“ organizacijos veikla patraukė Jono Valančiūno dėmesį.Vienas geriausių visų laikų šalies krepšininkų įsigijo BC „Wolves“ valdančios uždarosios akcinės bendrovės „Basketball Holding Company“ akcijų ir tapo vienu iš klubo investuotojų.

Į tai dėmesį atkreipė „Yahoo Sports“, kuriems J. Valančiūnas paaiškino savo sprendimą.

„Noriu jausti krepšinį, nesvarbu ką bedaryčiau. Noriu žaisti, imtis kitų darbų. Gal ateityje ir treniruoti, būti klubo valdyme. Nesvarbu ką, noriu būti susietas su krepšiniu. Tad toks bus mano kitas žingsnis“, – atskleidė atletas.


Primename, kad aiškėja ir suma, kurią į „Wolves“ investavo J. Valančiūnas.

Skelbiama, jog už akcijų paketą J. Valančiūnas sumokėjo apie 500 tūkst. eurų.

Primename, kad „Wolves“ klubas, valdomas UAB „Basketball Holding Company“, yra antrus veiklos metus skaičiuojantis žaidėjas Lietuvos ir Europos sporto rinkose, siekiantis sukurti šiuolaikišką ir ilgaamžį krepšinio klubą. Klubas nestokoja ambicijų kovoti ne tik stipriausiose šalies lygoje, bet ir Europos klubiniuose turnyruose, nuolat kurti visokeriopą vertę Lietuvos valstybei, šalies ir tarptautinei klubo bendruomenei. „Wolves“ organizacija rezultatų siekia tvirtu komandiniu darbu, krepšinio sirgalius laikydama svarbia ir neatsiejama klubo dalimi.

Kitą sezoną „Wolves“ žais LKL ir Europos taurės turnyruose.

Krepsiniozinios.lt

Video rekomendacijos: