D. Sabonis surinko dvigubą dublį, bet „Kings“ nusileido „Lakers“

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa sužaidė dar vienas NBA ikisezoninias rungtynes. Šįkart jie išvykoje 101:109 (28:30, 23:20, 28:40, 22:19) pralaimėjo Los Andželo „Lakers“ ekipai.

Prieš kelias dienas lietuvio atstovaujama komanda krito prieš Toronto „Raptors“ krepšininkus.

„Lakers“ gretose nežaidė nei Anthony Davisas, nei LeBronas Jamesas.

Pralaimėjusiems D. Sabonis per 24 minutes įmetė 10 taškų, atkovojo 16 kamuolių, atliko 5 rezultatyvius perdavimus bei padarė 4 klaidas.

Tuo metu „Kings“ naujokas Sasha Vezenkovas per 22 minutes surinko 7 taškus ir atkovojo 3 kamuolius.

„Lakers“: D'Angelo Russellas 21, Gabe'as Vincentas 18, Taureanas Prince'as, Rui Hachimura ir Christianas Woodas po 13.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 18, Harrisonas Barnesas 15, Domantas Sabonis ir Chrisas Duarte po 10.