„Spurs“ po pratęsimo krito prieš „Raptors“ (VIDEO) (Kiti rezultatai)

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė San Antonijaus „Spurs“ (3/3) ekipa. Ji namuose per pratęsimą 116:123 (26:22, 28:13, 32:36, 24:39, 6:13) nusileido Toronto „Raptors“ (3/4) krepšininkams.

Verta paminėti, kad pirmoje mačo pusėje „Spurs“ triuškino varžovus 22 taškų skirtumu.

„Raptors“ ekipai Scottie Barnesas pelnė 30 taškų ir atkovojo 11 kamuolių. Dennisas Schroderis ir OG Anunoby pelnė po 24 taškus.

„Spurs“ komandoje rezultatyviausiai žaidė Keldonas Johnsonas, kuris pelnė 26 taškus.

V. Wembanyama per 38 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir blokavo net 5 metimus.

„Spurs“: Keldonas Johnsonas 26, Zachas Collinsas 21, Victoras Wembanyama 20, Malaki Branhamas 16.

„Raptors“: Scottie Barnesas 30, OG Anunoby ir Dennisas Schroderis po 24, Jakobas Poeltlas 16.

Detroito "Pistons" 106:120 Fynikso "Suns"

Klivlando "Cavaliers" 115:104 San Fransisko "Warriors"

Dalaso "Mavericks" 124:118 Šarlotės "Hornets"

Portlando "Trail Blazers" 100:112 Memfio "Grizzlies"