J. Valančiūnas ir D. Sabonis žaidė rezultatyviai, o jų komandos iškovojo pergales

Pergalę NBA lygoje iškovojo Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa. Ji svečiuose 129:120 (29:31, 33:31, 33:32, 34:26) įveikė San Antonijaus „Spurs“ krepšininkus.

Lietuvis per 35 minutes pelnė 27 taškus, atkovojo 14 kamuolių ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Tuo metu „Spurs“ talentas Victoras Wembanyama įmetė 27 taškus ir sugriebė 9 kamuolius.

„Spurs“: Zachas Collinsas 28, Victoras Wembanyama 27, Keldonas Johnsonas 21, Malaki Branhamas 10.

„Kings“: De`Aaronas Foxas 43, Domantas Sabonis 27, Malikas Monkas 20, Kevinas Huerteris 9.

Pergalę iškovojo ir Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa, kuri namusoe 115:110 (36:28, 33:25, 26:33, 20:24) palaužė Denverio „Nuggets“.

J. Valančiūnas per 34 minutes pelnė 22 taškus, atkovojo 8 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 26, Jonas Valančiūnas 22, Brandonas Ingramas 21, Naji Marshallas 12.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 26 (16 atk. kam., 18 rez. perd.), Christianas Braunas 25, Michaelas Porteris 18, Aaronas Gordonas ir Reggie Jacksonas po 14.