„Kings“ panaikino 24 taškų deficitą: prie to svariai prisidėjo D. Sabonis (VIDEO)

Įspūdingą pergalę Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate iškovojo Domanto Sabonio atstovaujamas Sakramento „Kings“ klubas (10/6). „Kings“ krepšininkai savo arenoje 124:123 (29:37, 26:35, 40:32, 29:19) įveikė San Fransisko „Golden State Warriors“ (8/10) ekipą.

Antrajame kėlinyje Sakramento klubo deficitas siekė 24 taškus (48:72), kurį šeimininkai sugebėjo likviduoti.

D. Sabonis nugalėtojams per 37 minutes pelnė 9 taškus (dvitaškiai 2/6, tritaškiai 0/1, baudų metimai 5/6), atkovojo 8 kamuolius, atliko 10 rezultatyvių perdavimų, po kartą kamuolį perėmė ir prarado.

Tai buvo rungtynės dėl vietos NBA vidurio sezono taurės ketvirtfinalyje. Taurės ketvirtfinalyje „Kings“ pirmadienį Naujajame Orleane žais su Jono Valančiūno atstovaujama „Pelicans“.

„Kings“: De'Aaronas Foxas 29 (3-2/8, 10 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Huerteris (3-4/7, 9 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Malikas Monkas (3-3/7) po 21, Harrisonas Barnesas 12, Trey Lylesas 11 (6 atk. kam.), D. Sabonis 9 (8 atk. kam., 10 rez. perd.).

„Warriors“: Andrew Wigginsas (9 atk. kam.) ir Stephenas Curry (3-4/12, 1-9/9, 10 atk. kam., 6 rez. perd., 5 kld.) po 29, Klay Thompsonas 20 (3-3/10, 11 atk. kam.), Mosesas Moody 11, Dario Šaričius 10.