NBA čempionate lietuviai solidžiai prisidėjo prie savo ekipų pergalių

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Domantas Sabonis ir Jonas Valančiūnas rinko po daugiau nei 20 taškų, o jų atstovaujami klubai iškovojo po 23-ią pergalę.

Netoli trigubo dviženklio buvo D. Sabonis, kurio atstovaujama Sakramento „Kings“ (23/14) komanda svečiuose 123:98 nugalėjo Šarlotės „Hornets“ (8/27) krepšininkus.

Aukštaūgis iš Lietuvos savo komandoje buvo antras pagal rezultatyvumą. Per 28 minutes jis pelnė 24 taškus (dvitaškiai 8/11, tritaškiai 1/2, baudų metimai 5/6), atkovojo 10 kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, kartą metimą blokavo ir dusyk suklydo.

Už jį rezultatyvesnis iš nugalėtojų buvo tik 25 taškus surinkęs Keeganas Murray.

Tuo metu Naujojo Orleano „Pelicans“ su J. Valančiūnu taip pat išvykoje 141:105 nugalėjo „Golden State Warriors“ (17/20) krepšininkus.

Rezultatyviausiai iš nugalėtojų rungtyniavęs lietuvis per 21 minutę surinko 21 tašką (dvitaškiai 7/10, tritaškiai 2/3, baudų metimai 1/2), atkovojo 9 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, dukart kamuolį perėmė ir sykį blokavo metimą.