J. Valančiūnas žaidė naudingai, bet „Pelicans“ nusileido „Nuggets“ („Kings“ irgi pralaimėjo)

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa NBA lygoje patyrė pralaimėjimą. Ji 93:112 (21:29, 25:36, 27:22, 20:25) krito prieš Filadelfijos „76ers“ krepšininkus.

Lietuvis per 33 minutes pelnė 14 taškų, atkovojo 12 kamuolių ir atliko 5 rezultatyvius perdavimus.

Nugalėtojams 37 taškus pelnė Tobias Harrisas.

„Kings“ komandoje su 21 tašku išsiskyrė De'Aaronas Foxas.

„76ers“: Tobiasas Harrisas 37 (7 atk. kam.), Tyrese'as Maxey 21, Nicolasas Batumas 14, Mo Bamba 11, Paulas Reedas 8 (8 atk. kam.).

„Kings“: De'Aaronas Foxas 21, Keeganas Murray (8 atk. kam.) ir Malikas Monkas po 15, Domantas Sabonis 14 (12 atk. kam.).

***

Pralaimėjimą NBA lygoje patyrė ir Naujojo Orleano „Pelicans“ ekipa su Jonu Valančiūnu. Ji svečiuose 113:125 (25:37, 26:29, 29:34, 33:25) turėjo pripažinti Denverio „Nuggets“ komandos pranašumą.

Šiame mače J. Valančiūnas per 26 minutes surinko 17 taškų, atkovojo 6 kamuolius ir atliko 1 rezultatyvų perdavimą.

Beje, JV tapo rezultatyviausiu visų laikų lietuviu NBA reguliariajame sezone.

Mūsiškis savo savo sąskaitoje dabar turi 10,991 tašką.

Prieš tai rezultatyviausiu NBA reguliariojo sezono lietuviu buvo Žydrūnas Ilgauskas, per savo karjerą surinkęs 10,976 taškus.

N. Jokičius nugalėtojams pelnė 27 taškus, atliko 14 rezultatyvių perdavimų ir atkovojo 10 kamuolių.

„Nuggets“: Nikola Jokičius 27 (10 atk. kam., 14 rez. perd., Michaelas Porteris (10 atk. kam.) ir Jamalas Murray (9 rez. perd.) po 20, Aaronas Gordonas 15, Reggie Jacksonas 12, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 11, Peytonas Watsonas 8.

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 30 (6 atk. kam.), Jonas Valančiūnas 17 (6 atk. kam.), Larry Nance'as 13, C.J. McCollumas 12 (7 rez. perd.), Jose Alvarado 10, Brandonas Ingramas 9 (6 rez. perd.).