D. Lillardo metimas pratęsime pražudė D. Sabonio ekipą

Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ ekipa NBA lygoje patyrė pralaimėjimą. Ji po pratęsimo 142:143 (37:32, 29:36, 25:27, 37:33, 14:15) nusileido Milvokio „Bucks“ krepšininkams.

Nugalėtojams D. Sabonis per 45 minutes pelnė 21 tašką, atkovojo 13 kamuolių, atliko 15 rezultatyvių perdavimų, perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 varžovo metimą, padarė 3 klaidas ir 3 kartus prasižengė.

Beje, „Kings“ mačą užbaigė be vyriausiojo trenerio Mike'o Browno, kuris iš savo darbo vietos buvo išprašytas dar ketvirto kėlinio pradžioje.

Paskutinę pratęsimo sekundę Milvokio ekipos pergalę lėmė Damiano Lillardo tritaškis.

„Bucks“: D. Lillardas 29. G. Antetokounmpo 27, M. Beasley 23, B. Portisas 22, B. Lopezas 17, C. Payne`as 15.

„Kings“: D. Foxas 32, M. Monkas 28, K. Huerteris 26, D. Sabonis 21, H. Barnesas 14.