D. Sabonis užfiksavo vieną greičiausių trigubų dublių NBA istorijoje (J. Valančiūno ekipa šventė pergalę)

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) čempionate Domantas Sabonis šį sezoną surinko jau penkioliktą trigubą dviženklį.

Tačiau lietuvio atstovaujamas Sakramento „Kings“ (29/20) klubas pergalės svečiuose nepasiekė.

Šįkart savo arenoje žaidę Klivlando „Cavaliers“ (32/16) krepšininkai triumfavo 136:110 (39:34, 35:25, 32:33, 30:18). D. Saboniui pritrūko 2 taškų, kad trigubą dviženklį surinktų dar iki ilgosios pertraukos.

Lietuvis per 34 minutes surinko 12 taškų (dvitaškiai 6/9), 19 atkovotų kamuolių, 15 rezultatyvių perdavimų ir 5 klaidas.

Trigubą dublį lietuvis surinko vos per 20 minučių ir 29 sek. – septintas greičiausias toks pasiekimas NBA istorijoje.

Klivlando ekipą į šeštąją iš eilės pergalę vedė Donovanas Mitchellas, pelnęs 29 taškus.

Tuo metu Jono Valančiūno atstovaujama Naujojo Orleano „Pelicans“ (29/21) komanda iškovojo triuškinamą pergalę. Luizianos klubas savo arenoje 138:100 (36:19, 31:31, 38:21, 33:29) įveikė Toronto „Raptors“ (17/33).

J. Valančiūnas per 20 minučių surinko 10 taškų (dvitaškiai 4/14, baudų metimai 2/2), 12 atkovotų kamuolių ir 3 rezultatyvius perdavimus.