ALBA išplėšė pratęsimą ir pergalę, R. Giedraičiui fatališkai nekrito iš toli

Dramatišką pergalę per pratęsimą Vokietijos krepšinio lygoje pasiekė Roko Giedraičio atstovaujama Berlyno ALBA (13/4) komanda.

Aito Garcia Reneseso auklėtiniai svečiuose 112:106 (34:25, 19:29, 22:20, 21:22, 16:10) palaužė Ulmo "Ratiopharm" (9/8) krepšininkus.

Pratęsimą paskutinę pagrindinio laiko sekundę svečiams atsiliekant 93:96 išplėšė Peytonas Siva.

Su emociniu pakilimu į pratęsimą žengusiems ALBA krepšininkams pavyko perlaužti rungtynių eigą ir pasiekti dramatišką pergalę.

R.Giedraitis šiame mače buvo tarp rezultatyviausių savo komandoje, tačiau lietuvio taiklumas šlubavo.

Per 35 minutes puolėjas pelnė 14 taškų (3/4 dvit., 1/8 trit., 5/6 baudos), atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė kamuolį bei 2 sykius prasižengė.

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė P.Siva pasižymėjęs 25 taškais, Luke'as Sikma pridėjo 21, Tyleris Cavanaughas - 14 taškų.

Aikštės šeimininkų gretose išsiskyrė amerikiečių duetas Tyleris Harvey ir Killianas Hayesas, kurių sąskaitose atitinkamai 23 ir 20 taškų.