Autsaiderių dvikovoje G. Monroe nuraškė pergalę „Bayern“ klubui

Eurolygos reguliariajame sezone susitiko dvi turnyrinės lentelės dugne esančios komandos.

Sankt Peterburgo "Zenit" (7/19) ekipa namuose 68:77 (20:19, 16:21, 18:20, 14:17) turėjo pripažinti Grego Monroe vedamos Miuncheno "Bayern" (8/18) pranašumą.

Vokietijos čempionams ši pergalė vis dar neleido pasivyti šešioliktoje vietoje esančios Vilerbano ASVEL komandos, kuri turi laimėjimu daugiau.

Lemtingas lūžis šiame mače įvyko ketvirtajame kėlinyje likus žaisti vos kiek daugiau nei 3 minutes, kai rezultatas dar buvo lygus - 68:68.

Net 9:0 paskutinę rungtynių atkarpą laimėję svečiai užsitikrino pergalę autsaiderių kovoje - 77:68.

"Zenit": A.Hollinsas (3/10 trit.) - 18, G.Ayonas (8/10 dvit.) - 17, T.Abromaitis - 9, A.Zubkovas - 7 taškai.

"Bayern": G.Monroe (12/18 dvit., 8 atk. kam., 31 naud. balas) - 26, P.Zipseris - 13, V.Lučičius - 10, D.Barthelis - 9, M.Lessortas - 7 taškai.