Fantastiškos dramos atomazgoje - pergalingas N. Mirotičiaus metimas (VIDEO)

Saldžią pergalę Maskvoje pasiekė pergalių seriją Eurolygoje pratęsusi Barselonos "Barcelona" (20/6) komanda.

Katalonai po dramatiškos rungtynių pabaigos atomazgos pergalingu metimu 82:80 (18:15, 19:25, 26:20, 19:20) įveikė Maskvos CSKA (17/9) krepšininkus.

Susitikimo pabaiga klostėsi lyg kraują stingdantis trileris. Po dviejų tikslių Brandono Davieso baudos metimų "Barca" likus žaisti 9 sekundes pirmavo 80:77.

Po Dmitrio Itoudžio paprašytos minutės pertaukėlės CSKA krepšininkai sugebėjo preciziškai tiksliai išpildyti trenerio sumanymą, o Mike'as Jamesas įskraidino tritaškį, kuris atstatė "status-quo" - 80:80.

Vis dėlto švieslentėje dar liko 5 sekundės, kurios ir tapo lemiamomis šiose rungtynėse. Svetislavas Pešičius paskutinį metimą patikėjo Nikolai Mirotičiui, o šis aidint sirenai sudėtingu dvitaškiu išplėšė fantastišką pergalę svečiams - 82:80.

CSKA: D.Hackettas (3/4 trit.) - 17, D.Hilliardas (6 atk. kam.) - 14, M.Jamesas (5 kl.) - 12, N.Kurbanovas (3/5 trit.) - 11, K.Hinesas - 10, K.Koufos ir J.Bolomboy'us po 6 taškus.

"Barcelona": N.Mirotičius (4/6 dvit., 3/5 trit., 6/6 baudos, 8 atk. kam.) - 23, C.Higginsas - 17, B.Daviesas (1/6 dvit., 4/4 trit., 7 atk. kam.) - 16, K.Kuričius - 7 taškai.