B. Davieso naudingas žaidimas atvedė „Barcelona“ ekipą į pergalę prieš D. Dulkio komandą

Pergalę Ispanijos čempionate iškovojo vienvaldis pirmenybių lyderis „Barcelona“ klubas (18/4), kuris namuose 86:74 (24:16, 23:26, 23:12, 16:20) nugalėjo Manresos BAXI (9/13) ekipą su Deividu Dulkiu.

Nugalėtojų gretose nesustabdomai žaidė buvęs Kauno „Žalgirio“ žaidėjas Brandonas Daviesas, kuris per 25 minutes pelnė 24 taškus (8/11 dvit., 2/3 trit.,), atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 27 naudingumo balus.

Manresos ekipoje D. Dulkys per 7 minutes taškų nepelnė (0/3 trit.), atkovojo kamuolį bei po kartą prasižengė ir išprovokavo varžovo pražangą. Lietuvio sąskaitoje – -2 naudingumo balai.

„Barca“ po šios pergalės išlieka pirmoje turnyro vietoje. BAXI yra 13-ta.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 24 (8/11 dvit., 2/3 trit.), Nikola Mirotičius 14, Cory Higginsas 11, Alexas Abrinesas 10, Pau Ribasas ir Kyle’as Kuricas po 8.

BAXI: Davidas Kravichas 15 (9 atk. kam.), Pere Tomasas 13, Aleksandras Cvetkovičius 12, Luka Mitrovičius 11.