Netikėta: CSKA per pratęsimą krito Belgrade

Crvena zvezda mts nuotr.

Eurolygos penktajame ture netikėtumas užfiksuotas Serbijoje, kur nesėkmę patyrė Maskvos CSKA (2/3) klubas.

Dimitrio Itoudžio auklėtiniai po pratęsimo 84:86 (20:18, 23:17, 8:11, 22:27, 11:13) nusileido Belgrado "Crvena Zvezda" (2/2) krepšininkams.

Likus kiek mažiau nei trim minutėms iki ketvirtojo kėlinio pabaigos aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir išsiveržė į priekį - 71:70. Po minutės pertraukėlės tritaškį smeigė šių rungtynių armiečių lyderis Danielis Hackettas. Jordanas Loydas nuo baudų metimo linijos išlygino rezultatą, tačiau jo pergalę galėjęs išplėšti tritaškis likus dviem sekundėms tikslo nepasiekė - pratęsimas.

Papildomo laiko metu serbai žaidė sėkmingiau iki paskutinės minutės, kai Willas Clyburnas išlygino rezultatą, tačiau netrukus J.Loydas pataikė dvitaškį - 86:84. Likus pusei minutės CSKA žvaigždės Mike'o Jameso metimą blokavo Duopas Reathas, o paskutinę sekundę amerikietis dar ir nepataikė iš toli.

Aikštės šeimininkai tritaškius realizavo 42,9 proc. (9/21) taiklumu bei pataikė visus 17 baudų metimų.

"Crvena Zvezda": Jordanas Loydas 31 (9/15 dvit., 2/6 trit., 7/7 baudų, 6 atk. kam.), Torrianas Waldenas 12 (2/3 trit.), Marko Jagodičius-Kuridza 11 (1/5 dvit., 6 atk. kam.), Emanuelis Terry 10.

CSKA: Danielis Hackettas 29 (3/4 dvit., 6/8 trit., 5/5 baudų, 5 atk. kam., 39 naud. b.), Willas Clyburnas 18 (1/5 trit.), Mike'as Jamesas (0/4 trit., 8 rez. perd.) ir Johannesas Voigtmannas (5 atk. kam., 2 bl.) po 9, Tornike Šengelija 8.