CSKA grįžo į pergalių kelią įveikdama „Žalgirio“ skriaudikus

Maskvos CSKA (3/3) klubas po dviejų nesėkmių iš eilės sugebėjo grįžti į pergalių kelią Eurolygoje.

Armiečiai savo aikštėje 84:75 (17:16, 27:19, 18:23, 22:17) pranoko Valensijos "Valencia" (3/2) krepšininkus, kurie praėjusią savaitę pirmąjį pralaimėjimą šį sezoną Eurolygoje įrašė ir Kauno "Žalgirio" klubui.

Daugiau kaip 3 tūkstančių aistruolių akivaizdoje rungtyniavę CSKA žaidėjai jau per pirmąją mačo dalį buvo įgyję 9 taškų pranašumą - 44:35.

Po pertraukos į kovą sugrįžusi "Valencia" buvo sumažinusi aikštės šeimininkų pranašumą iki minimumo 59:58, tačiau ketvirto kėlinio metu vėl aukštesnę pavarą įjungę Eurolygos čempionai pergalės iš savo ranku nepaleido - 84:75.

CSKA: M.Jamesas (5/5 dvit., 2/7 trit., 5 rez. perd.) - 17, W.Clyburnas (5 atk. kam.) - 15, D.Hilliardas - 12, J.Voigtmannas (7 atk. kam.) - 11, T.Šengelija (6 atk. kam.) - 10 taškų.

"Valencia": N.Kaliničius (5/5 dvit.) - 15, L.Labeyrie (2/2 trit.) - 10, B.Dubljevičius (5 atk. kam.) - 9 taškai.