Sh. Larkinas grįžo, bet į pergalę „Anadolu Efes“ vedė buvęs žalgirietis

Vos antrą pergalę Eurolygoje iškovojo praeito sezono lyderis Stambulo "Anadolu Efes" (2/3) klubas.

Ergino Atamano auklėtiniai išvykoje po atkaklios kovos 84:79 (29:26, 15:12, 19:19, 21:22) palaužė Pirėjo "Olympiakos" (3/3) krepšininkus.

Turkai šioje dvikovoje sulaukė pastiprinimo - pirmą mačą šį sezoną žaidė Eurolygos superžvaigždė Shane'as Larkinas.

Antrajame kėlinyje aikštelėje pasirodęs amerikietis iki lemiamo ketvirčio turėjo minusinį naudingumą, tačiau vėliau "prabilo" ir viso per 20 minučių įmetė 15 taškų (1/6 dvit., 3/7 trit., 4/7 baudų), atkovojo 3 bei perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo 5 pražangas, blokavo metimą, pats gavo net 3 "stogus" ir surinko 10 efektyvumo balų.

Į pergalę "Anadolu Efes" vedė buvęs žalgirietis Vasilije Micičius. Serbas per 38 minutes pelnė 20 taškų (5/9 dvit., 2/6 trit., 4/5 baudų) ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus.

Abi komandos pavydėtinu taiklumu atakavo iš toli: šeimininkai realizavo 52,9 proc. (9/17), svečiai - 47,6 proc. (10/21) tritaškių.

"Olympiakos": Hassanas Martinas 11 (6 atk. kam., 3 bl.), Kostas Sloukas (7 rez. perd.) ir Shaquille'as McCissicas (4 rez. perd., 3 per. kam.) po 10, Georgios Printezis 9, Octaviusas Ellisas 8.

"Anadolu Efes": Vasilije Micičius 20 (7 rez. perd.), Shane'as Larkinas ir Rodrigue Beaubois (3/3 trit.) po 15, Krunoslavas Simonas 11 (5/5 dvit., 5 atk. kam.), Bryantas Dunstonas 8 (5 atk. kam., 2 bl.).