„Baskonia“ paskutinę minutę krito Maskvoje, T. Sedekersis žaidė naudingiau už R. Giedraitį

Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamas Vitorijos "Baskonia" (2/4) klubas iki paskutinių sekundžių priešinosii galingajam Maskvos CSKA (5/3), tačiau Eurolygoje patyrė trečią nesėkmę iš eilės.

Duško Ivanovičiaus auklėtiniai Rusijoje trečią pergalę iš eilės iškovojusiems armiečiams nusileido rezultatu 86:89 (16:23, 19:24, 23:19, 28:23).

Aikštės šeimininkai startavo galingu spurtu 11:2, o vėliau didžiąją susitikimo dalį išlaikė saugią distanciją. Likus minutei iki ketvirtojo kėlinio pabaigos po 8 Pierria Henry taškų baskai priartėjo iki 80:82. Po pertraukėlės Youssoupha Fallas blokavo Willo Clyburno metimą, T.Sedekerskis atkovojo kamuolį, o P.Henry baudų metimais išlygino rezultatą. Greitoje atakoje W.Clyburnas dvitaškiu sugrąžno CSKA pranašumą, o galiausiai tritaškį smeigė Darrunas Hilliardas, o pergalę nauo baudų metimo linijos užtikrino Nikola Milutinovičius.

Abi komandos puikiai pataikė iš toli: šeimininkai realizavo pusę (12/24), svečiai - 45 proc. (9/20) tritaškių. Bskai prarado net 23 kamuolius.

Starto penkete rungtynes pradėjęs R.Giedraitis per 21 minutę pelnė 10 taškų (2/6 dvit., 1/3 trit., 3/3 baudų), atkovojo beii prarado po 2 kamuolius, išprovokavo 2 pražangas dusyk suklydo, 4 kartus pažeidė taisykles ir tenkinosi 2 naudingumo balais.

T.Sedekerskis per 16 minučių prametė vienintelį tritaškį, sugriebė 7 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, išprovokavo pražangą bei dusyk prasižengė pats ir suriinko 6 efektyvumo balus.

CSKA: Darrunas Hilliardas 31 (5/6 dvit., 7/10 trit., 32 naud. b.), Danielis Hackettas 16 (2/3 trit.), Tornike Šengelija (7 atk. kam., 4 rez. perd.) ir Willas Clyburnas po 12, Aleksandras Chomenka 7.

"Baskonia": Youssoupha Fallas 19 (7/9 dvit., 8 atk. kam., 7 išpr. praž., 6 kl., 27 naud. b.), Pierria Henry 17 (5 rez. per., 5 kl.), Alecas Petersas ir Luca Vildoza (4 rez. perd., 4 kl.) po 13, Rokas Giedraitis 10, Achille Polonara 8.