Puikus trečiasis kėlinys leido „Olympiacos" įveikti ALBA

Klubo nuotr.

Penktąją pergalę Eurolygoje iškovojo Pirėjo "Olympiacos" (5/3) klubas.

Geogioso Bartzoko auklėtiniai savo aikštėje po pertraukos surengę galingą spurtą 75:71 (10:22, 14:13, 27:9, 24:27) nugalėjo Berlyno ALBA (1/5) krepšininkus.

Sužaidus du ketvirčius priekyje užtikrintai buvo svečiai iš Vokietijos - 35:24.

Vis tik po pertraukos "Oly" pademonstavo visiškai kitą savo veidą. Trečiąjį kėlinį rezultatu 27:9 laimėję aikštės šeimininkai persvėrė rezultatą ir mačo kontrolę į savo pusę - 51:44.

Lemiamo ketvirčio pabaigoje svečiai dar bandė išsigelbėti, tačiau persvarą iki finalinės sirenos sugebėję išlaikyti graikai šventė dar vieną pergalę - 75:71.

"Olympiacos": Sh.McKissicas - 14, L.Jean-Charlesas - 13, S.Vezenkovas - 11, K.Sloukas - 9, K.Papanikolaou (6 atk. kam.) - 8 taškai.

ALBA: N.Giffey (6 atk. kam.) - 13, M.Lo ir J.Thiemannas po 10, B.Lammersas, M.Erikssonas ir S.Fontecchio (6 kl.) po 8 taškus.